top of page
Пошук

Трансформація освітнього середовища

Продовжуємо залучати вмотивованих освітян та освітянок до трансформації освітнього середовища 24 жовтня Офіс доброчесності НАЗК презентував проєкт «Прозора школа» для освітніх управлінців Дніпра та області. Детальніше про унікальні можливості для педагогічної спільноти та впровадження стандартів доброчесності у закладах освіти освітяни Дніпропетровщини мали змогу дізнатися від представників Офісу доброчесності НАЗК.


«Дуже важливо закладати в дітей ще зі школи стратегії доброчесної поведінки. Це дозволить уникати корупційних альтернатив вирішення питань і не обирати усталені недоброчесні практики, які, на жаль, досі мають місце у нашому суспільстві, зокрема, щодо побутової корупції. Саме тому Офіс доброчесності НАЗК працює над тим, аби в дітей та молоді були альтернативні моделі поведінки, і тоді корупція для них не буде нормою», – зазначила керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ирина Чаговец. Як стати Дружньою школою та долучитися до спільноти освітянства, та які унікальні переваги це надає, розповіла Slyva Liudmyla, керівниця просвітницького напряму роботи Офісу доброчесності НАЗК. Вона запросила заклади освіти долучатися до співпраці та брати участь у просвітницьких проєктах, використовуючи матеріали на тему доброчесності та антикорупційної політики.


Під час заходу Ольга Лозовая, директорка Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації вислова підтримку проєкту: “Всі хочуть жити в доброчесному суспільстві, яке потрібно розбудовувати разом, а це не простий та тривалий процес, який пронизує всі сфери життя. Якщо доброчесні практики впроваджувати і в закладах освіти, то всі будуть на крок ближче до світлого майбутнього”.


“Впровадження і суспільної, і академічної доброчесності в практику функціонування закладів освіти України, безперечно є складовою забезпечення якості освіти”, - зазначила Наталія Кириченко, начальниця управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області.



Щоб учасники та учасниці заходу змогли відчути переваги активностей проєкту, для них було проведено воркшоп “Навчальні матеріали, ігрові методики та інструменти для використання в освітньому процесі в межах впровадження проєкту “Прозора школа” менеджеркою Хабу доброчесності Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради Лілія Чернецька.



Доброчесність — це важлива складова перемоги, до якої ми наближаємось. Будуймо доброчесне освітнє середовище разом!


https://www.facebook.com/groups/1263899567707653/permalink/1519344255496515/?mibextid=oMANbw

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page