13 менеджерів Хабів доброчесності пройшли тренінгове навчання від Офісу доброчесності НАЗК. Це директори, заступники директорів шкіл та педагоги з Вінниччини, Рівненщини, Волині, Львівщини, Київщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Кропивницького, Закарпаття.
На важливості таких навчань наголосив у вітальному слові керівник проєктів із запобігання корупції Антикорупційна ініціатива ЄС Євген Романенко. Він відзначив важливість роботи Офісу доброчесності та Хабів доброчесності у регіонах.
"Менеджери Хабів доброчесності – це амбасадори "Прозорої школи", представники пілотних шкіл проєкту. У 2023 році, після завершення пілотного етапу, їхні команди почали поширювати свої напрацювання колегам, які теж захотіли приєднатися. Вони самостійно залучали інші заклади освіти, зацікавлювавши власним прикладом. Вони мають не просто презентувати свій досвід, а й вміти вчити інших, якісно передавати знання. Тому виникла потреба розвинути їхні тренерські навички, щоб менеджери Хабів могли самі проводити навчання для новачків", – зазначила проєктна менеджерка Офіс доброчесності НАЗК Альона Хилько
Під час тренінгу учасники опановували різні методи управління увагою аудиторії та гейміфікації тренінгового процесу. Вчились керувати емоціями та отримувати зворотний зв'язок, аналізувати потреби учнів та підсилювати свої тренерські компетенції.
“Це наступна сходинка проєкту “Прозора школа”, яка нам дуже потрібна. Попереду у нас нові регіони та громади, в закладах яких ми будемо впроваджувати цей проєкт. Це більше про знання і навички комунікації з дорослими людьми. Бо зазвичай наша основна роль – робота з дітьми. Тому навичка спілкування та тренування дорослих - це те, чому ми мали навчитися і навчилися”, – поділилась враженнями від тренінгу Марина Гіренко, проєктна менеджерка першого Хабу доброчесності на базі Вінницької гімназії № 24.
Таке тренерське навчання для менеджерів Хабів Офіс доброчесності провів вперше. Тепер менеджери Хабів самостійно поширюватимуть знання про доброчесність, показуватимуть колегам як інтегрувати цю тему в освітній процес.
Захід відбувся в межах проєкту, що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС – провідної антикорупційної програми, що фінансується Європейським Союзом та фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.
Comentarios